Pielęgnacja ciała

Nie wiesz jaki zabieg wybrać? Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje z naszym kosmetologiem, który pomoże dobrać odpowiedni zabieg.

Masaż próżniowy

50 zł (karnet - 4 zabiegi za 160 zł)

asaż próżniowy wspomaga redukcję cellulitu, wyszczupla i ujędrnia skórę.

Polega on na oddziaływaniu na skórę, podskórną tkankę łączną oraz podściółkę tłuszczową. Eliminuje nadmiar wody z przestrzeni międzykomórkowych a także uaktywnia pracę układu żylnego i limfatycznego. Działa też odtruwająco na cały organizm.

Zalety: walka z cellulitem, modelowanie sylwetki, usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, dotlenienie komórek i usprawnienie przepływu krwi, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, uspokaja i relaksuje

Zabieg wykonywany w serii daje niesamowite efekty.

Masaż bańką

50 zł ( karnet - 4 zabiegi 160 zł)

asaż bańką próżniową polega na przesuwaniu szklanej bańki przyssanej do skóry. Wytworzone wewnątrz bańki podciśnienie powoduje rozgrzanie skóry, napływ krwi do masowanego fragmentu ciała oraz silnie stymuluje. Masaż taki ma wpływ na cały organizm gdyż poprawia krążenie krwi i usprawnia system odpornościowy.

Rollen

karnet 8 wejść (każde wejście to 1 h masażu) - 60 zł

Masaż wykonywany na urządzeniu:"Rollen Fit" wykorzystuje jedną z technik masażu klasycznego jakim jest wałkowanie. Zgodnie z teorią masażu jest to technika, która łączy trzy podstawowe techniki masażu klasycznego:  głaskanie, rozcieranie i ugniatanie. 


    Idea masażu na urządzeniu: "Rollen Fit" oparta jest na tradycyjnej wiedzy medycyny chińskiej, której istotą jest prawidłowe i płynne krążenie energii życiowej w organizmie, w wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele poprzez meridiany (kanałami energetycznymi odprowadzana jest energia do innych części ciała lub organów wewnętrznych). W efekcie następuje lepsze odżywienie i praca komórek, regulacja krążenia krwi, regulacja funkcji organów wewnętrznych. 


    Poddawana masażowi skóra staje się jędrna i elastyczna. Zdecydowanie poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i mięśniach. Dochodzi do przyspieszonego oczyszczania żył powierzchniowych - naczyń limfatycznych. Dzięki temu znacząco eliminuje się czynniki odgrywające główną rolę w powstawaniu cellulitu. 


    Masaż taki zapobiega przewlekłej niewydolności krążenia obwodowego szczególnie w obrębie kończyn dolnych. Również powoduje wyzwalanie się w organizmie endomorfin (substancje podobne do morfiny) - zmniejszają one ból, powodują uczucie fizycznego oraz psychicznego odprężenia i zadowolenia. Wykonany masaż drenażowy pobudza układ limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zapotrzebowanie organizmu w tlen i substancje odżywcze.  Zwiększa szybkość usuwania z organizmu toksyn, a także wchłaniania obrzęków.  Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych, substancje toksyczne stopniowo wydalane są z organizmu.


    Już podczas pierwszego masażu skóra regeneruje się. Dostarczane do komórek tłuszczowych odżywki i substancje odżywcze powodują spalanie i redukcję komórek tłuszczowych. 


Masaż na ROLLEN-FIT powoduje:

 

- wzmacnianie mięśni,   wyszczuplenie i ujędrnienie  ciała

-  odpowiednie dotlenienie całego organizmu

-  regulację krążenia krwi i funkcji organów wewnętrznych

-  poprawę metabolizmu tkanki tłuszczowej,  przemiany materii i krążenia limfy

-  zwiększenie szybkości  usuwania z organizmu toksyn

-  spalanie i redukcja komórek tłuszczowych,

-  rozmasowanie i zrelaksowanie całego ciała

1 / 1

Please reload

  • Facebook - White Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now